Brandend van ambitie om te leren?

Kies voor een stage bij AZ Monica

Onze stageplaatsen

Ga voor een boeiende leerperiode

Contacteer

May Van Riel

may.van.riel@azmonica.be

03 320 56 99

Logistiek medewerker

Contactpersonen

- Campus Antwerpen

   - Olga  De Laat

      03 240 29 68

      olga.de.laat@azmonica.be

 

- Campus Deurne

   - Cluster 1: Senne Oerlemans

                       03 320 61 00

                        senne.oerlemans@azmonica.be

   - Cluster 2: Cecile Lenaerts

                       03 320 52 50

                       cecile.lenaerts@azmonica.be

   - Cluster 3: Nathalie Thomis

                       03 320 53 00

                       Nathalie.thomis@azmonica.be

   - Cluster 4: Maggie Van der Schoot

                       03 320 54 00

                       maggie.van.der.schoot@azmonica.be

    

Je eerste stagedag

We verwachten je om 8.30 aan het onthaal. Vraag naar de verantwoordelijke logistiek. Die vangt je op, maakt kennis met je en geeft je een ron dleiding.

 

Loop je stage op campus Antwerpen? Breng dan ook een hangslot voor je kleedkastje mee.

 

Je eerste stagedag haal je je AZ Monica-studentenbadge op bij het onthaal van je stagecampus. Vergeet je ze zeker niet terug in te leveren op je laatste stagedag? 

 

Deze documenten heb je nodig:

 

Belangrijk: zorg voor een correcte administratieve afhandeling. Anders loop je het risico dat we je stage moeten weigeren.

Alle gegevens worden intern en strikt vertrouwelijk verwerkt.